JB-Životopis

22. července 2012 v 11:50 | Dominator |  Životopis

Povolání:herec, zpěvák, skladatel, tanečník
Věk:18
Narození:1.3.1994
Místo narození:Stratford, Ontario, Kanada
Znamení:ryby
Výška:168cm
Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.
Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.
2009 po součastnost
Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.
Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Justina Biebera?

Ano 43.5% (50)
Ne 56.5% (65)

Komentáře

1 AlbertBof AlbertBof | E-mail | Web | 5. června 2018 v 6:10 | Reagovat

The prostate gland is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most types of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from the rest with the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some of the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations each week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a proper prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must opt for prostate examination one or more times 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama