Září 2012

Pár obrásků JB and Sel.. :-*

28. září 2012 v 19:00 | Dominika :-) |  Fotky


  • 165Justin Bieber bude poradcem v nové sérii X-Factor USA!

2. září 2012 v 18:20 | Dominika :-) |  Ostatní
Tenhle moment musel přijít! Vzhledem k tomu, že má Justin Bieber přátelský vztah s LA Reidem, bylo jen otázkou času, kdy se objeví v americkém X-Factoru.
Justin se stal poradcem v nové sérii amerického X-Factoru. Nejpopulárnější zpěvák současnosti bude pomáhat s výběrem finalistů svému příteli L.A. Reidovi. Ostřílený porotce bude mít na starosti kategorii nad 25 let. Uvidíme tedy, jak Justinovi půjde posuzování starších zpěváků a zpěvaček!

Tato část, nazvaná "Judges house" se už natáčí v Los Angeles. Justin si natáčení očividně užívá. Fotografům zapózoval v bílém tričku a slunečních brýlích a později na Twitteru prozradil, že prožil dlouhý, ale skvělý den, za který děkuje svému manažerovi i L.A.Reidovi!

Už je mimochodem známý i poradce Demi Lovato. Bude to mladší bratr jejího expřítele Joe Jonase, Nick! Demi má na starost kategorii zpěváků a zpěvaček ve věku od dvanácti do šestnácti let. Sedmnáctileté až čtyřiadvacetileté pak "koučuje" Britney Spears, o jejímž mentorovi se prozatím mlčí. To samé platí i pro ostříleného porotce Simona Cowella. Ten dostal v letošní sérii "pod svá křídla" skupiny.
HLAS & SUPERSTAR & TALENT: Justin Bieber bude poradcem v nové sérii X-Factor USA! - foto