Duben 2013

Evropu zachvátila Biebermánie!

7. dubna 2013 v 12:49 | Dominika :) |  Ostatní
Bez přehánění můžeme říct, že nejpopulárnějším zpěvákem současnosti je devatenáctiletý Justin Bieber!

Kamkoliv přijede, tam se spustí přímo davové šílenství. No a jeho koncerty? To je ten největší nápor na uši, jaký jste v životě zažili. Justin Bieber je prostě a jednoduše v kurzu!
Redakce Bravowebu navštívila sobotní koncert v rakouské Vídni, kam se sjelo asi nejvíce českých a slovenských Beliebers. Kromě stovek fanoušků jste mohli v hale potkat i naše domácí stars jakými jsou Martin Harich, Noah Ellenwood nebo raper Parazitt. Na polském koncertu Believe tour pak byla přítomná i Ewa Farna.
Před Justinem vystoupil na vídeňském koncertu šestadvacetiletý James Cottriall, který vydal vloni zajímavé album "Love Is Louder". Okolo deváté hodiny pak začal koncert samotného Justina, který od začátku až do konce provázelo neutuchající pištění nadšených fanynek ve vyprodané Stadthalle. V té se sešlo na 15.000 hudebních fandů, kteří museli uznat hlavně jednu věc - pódiovou koncertní show má Believe tour jednu z nejlepších na světě! Její součástí je spousta efektů, tanečníků i DJs.
Zazněly všechny největší hity jako "Beauty And A Beat", "Baby", "Boyfriend", "Never Say Never" nebo "Believe", která byla ve verzi s klavírem velmi povedená. Justin se posadil i za bicí a všem ukázal, že je i vynikajícím bubeníkem!
Ve Vídni byl Justin ubytován v hotelu Sacher, který se nachází v centru Vídně, v blízkosti vídeňské opery. Po celou dobu jeho pobytu byl vchod do hotelu v obležení natěšených Beliebers!